ceturtdiena, 2014. gada 18. decembris

Ātrais kredīts skolēniem un studentiem

Mēs apzināmies, ka studēšana Rīgas vai citas pilsētas augstskolā izmaksā ļoti dārgi. Bieži vien studentiem vai skolēniem ir nepieciešams finansiāls atbalsts projektu apmaksā, mācību lietu iegādē, studiju maksu segšanā vai citu maksājumu veikšanā, kas saistīti ar skolu. Daži laimīgie studenti var iegūt stipendijas, kas sedz visus studiju izdevumus. Bet vai studentiem ir pieejami citi veidi, kā iegūt nepieciešamās finanses, nepaļaujoties uz saviem vecākiem un valsti? Par laimi studentiem arī ir pieejami ātrie kredīti.

Teju ikviens, kas ir vairāk kā 18 gadus vecs un kam ir aktīvs bankas konts, var pieteikties ātrajiem kredītiem un saņemt naudu savā kontā. Papildus tam, aizņēmējam ir nepieciešams patstāvīgs darbs un ienākumi, lai aizdevējs redzētu, ka aizņēmējs var laicīgi atmaksāt kredītu. Tāpat ir nepieciešama pozitīva kredīta pagātne.

Vecuma ierobežojums ir sekojošs: Lielākā daļa aizdevēju izsniedz ātros kredītus no 21 gada vecum, daļa no 20 gadu vecuma, bet retais no 19 un 18 gadu vecuma. Tas nozīmē, ka ātro kredītu var saņemt pat no 18 gadiem (no pilngadības), bet šādā vecuma nebūs tik liels piedāvājums, kā cilvēkiem, kuri sasnieguši 20 un 21 gadu vecumu.

Arī ienākumus ir vērts apskatīt. Tātad ir tā, ka aizdevēji pieprasa, lai aizņēmējam būtu ienākumi. Katram aizdevējam var būt savi nosacījumi un izvērtēšanas, lai noteiktu, cik maksātspējīgs ir aizņēmējs. Ar to var saprast, ka jo lielāka ir alga vai ikmēneša ienākumi, jo lielāka kredīta summa tiks piedāvāta. Sākumā summu un atmaksas termiņu izvēlēsieties Jūs, bet gadījumā, kad aizdevējam var rasties šaubas par kredīta atmaksu, aizdevējs var piedāvāt mazāku summu.Šīs bija dažas lietas, kuras būtu jāzina aizņēmējiem vai arī tiem, kuri ir neizpratnē par iepriekšminētajām tēmām.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru