pirmdiena, 2015. gada 12. janvāris

Vai es drīkstu veikt kredīta atmaksu pa daļām?

Iespējas ir daudz un dažādas, kad runa iet par kredīta atmaksu. Ātrākais, ieteicamais un lētākais
variants ir atmaksāt kredītu vienā maksājuma. Vai izvēlēties tādu kredīta aizdevēja, kurš aizdod ātro kredītu uz ilgāku laika posmu. Tas garantēs mazāku kredīta summas atmaksu ik mēnesi. Tādu iespēju piedāvā Credit24 un Vivus. Tas protams nenozīmē, ka šie ir labākie iespējamie varianti, jo citam var likties izdevīgāk atmaksāt visu summu viena maksājumā. Arī Credit24 un Vivus piedāvā tādu iespēju, kā citi aizdevēji. Atšķirība jeb šo divi aizdevēju priekšrocība ir tāda, ka daudzi ātro kredītu aizdevēji nepiedāvā tik lielas kredīta summas (līdz pat 3000 eiro), kā to piedāvā šie divi pazīstamie aizdevēji.

Tev ir iespēja termiņa ietvaros atmaksāt kredītu pa daļām (var maksāt vairākos maksājumos). Tādā veidā Tu pakāpeniski samazināsi kredīta apmēru. Ja kredīta atmaksas datumā Tev nav iespējas apmaksāt atlikušo summu, lielākā daļa aizdevēju piedāvās atlikt kredīta atmaksu, veicot kredīta atmaksas termiņa pagarinājumu. Pagarinājuma maksa samazināsies proporcionāli atlikušajai neatmaksātai pamatsummai. Standarta piedāvājums, kad pagarinām kredīta atmaksu ir septiņas līdz trīsdesmit dienas.

Iesakām neaizrauties ar pagarināšanu. Atmaksas termiņa pagarināšana ir domātu tiem klientiem, kuriem ir radušās problēmas ar visas summas atmaksu paredzētajā datumā. Nav pareizi pieteikties ātrajam kredītam ar domu, ka dažas dienas pirms atmaksas termiņa beigām tiks pagarināts atmaksas termiņš. Šādā veidā tiek pieaudzētas kopējās kredīta izmaksas.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru