ceturtdiena, 2015. gada 14. maijs

Jaunumi ātro kredītu tirgū


Mobilās aplikācijas


Daudzi no ātro kredītu izsniedzējiem nesnauž, bet aktīvi domā kā uzlabot savu piedāvāto pakalpojumu kvalitāti. Labu laiku jau savu uzvaras gājienu ir sākuši tā sauktie smartphoni un retais tik izmanto vēl vecos ar podziņām aprīkotos telefonu. Tādēļ, lai ātrais kredīts būtu pieejams praktiski jebkurā vietā, kur cilvēks varētu atrasties, daži ātro kredītu izsniedzēji ir izstrādājuši speciālas aplikācijas, lai ar smartphonu pieteikties ātrajam kredītam varētu vien dažās minūtēs.

Kredītlimits


Jau vairāki ātro kredītu izsniedzēji ir sākuši piedāvāt pakalpojumu kredītlimits vai kredītlīnija, pie katra aizdevēja šis pakalpojums var saukties nedaudz savādāk. Tomēr pakalpojuma galvenā būtība ir vienāda. Šī pakalpojuma ietvaros jebkuram, kurš piesakās tam, tiek piešķirta maksimāli iespējamā kredīta summa. Tomēr klientam šī summa nav obligāti jāizlieto, viņš var izlietot tieši tik daudz, cik dotajā brīdī ir nepieciešams un ja pēc kāda laika ir nepieciešams vēl, tad atliek tikai kredītlimita ietvaros pieteikt vajadzīgo summu un tā tiks pārskaitīta uz klienta bankas kontu. Maksa par kredītu tiek aprēķināta tikai no tā, cik lielu kredītlimita summu klients ir izmantojis, nevis par visu piešķirto kredītlimitu.

Kredīts 1000 eiro apmērā un vairākJa sākumā tikai retais aizdevējs piedāvāja ātro kredītu virs 500 eiro, tad jau šobrīd vairāki aizdevēji piedāvā aizņemties 1000 un vairāk eiro uz atmaksas termiņu līdz pat 3 gadiem. Šie aizdevēji ir Credit24, Finanza, Vivus, Totem un Ferratum, ja ir nepieciešama summa, kas lielāka par 500 eiro, tikai dažās minūtēs, tad griezieties pie šiem aizdevējiem.