svētdiena, 2015. gada 14. jūnijs

Ātrais aizdevums tiem, kas pensijā

Daudzi pensionāri domā, ka viņiem dēļ solīdā vecuma un mazajām pensijām Latvijā kredīti nav pieejami. Tomēr tas nebūt tā nav, jo ātro kredītu izsniedzēji piedāvā savus pakalpojumus arī senioriem. Taisnības labad gan jāpiebilst, ka zināms vecuma ierobežojums ir ieviests, tomēr ja salīdzina ar banku piedāvātajiem kreditēšanas pakalpojumiem, tad ātro kredītu izsniedzēju piedāvātie pakalpojumi ir neapšaubāmi pieejamāki.

Noteikumi, kuri jāizpilda, lai seniori varētu pieteikties ātrajam kredītam


Arī uz pensionāriem attiecas tie paši noteikumi, kā uz jebkuru citu, kurš vēlas pretendēt uz ātro kredītu. Ir nepieciešami regulāri ienākumi, kas dotajā gadījumā ir pensija, tāpat būs nepieciešams bankas konts kādā no Latvijas komercbankām. Lai saņemtu ātro kredītu būs nepieciešama arī e - pasta adrese un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums. Svarīgi atcerēties, ka visi aizdevēji ir noteikuši maksimālo vecumu, līdz kuram tie izsniedz ātros kredītus. Atkarībā no aizdevēja šis vecuma cenzs svārstās amplitūdā no 65 līdz pat 75 gadiem.

Kādiem nolūkiem pensionāri aizņemas ātros kredītus


Parasti vecāka gadagājuma cilvēki ātros kredītus izlieto zāļu iegādei, jo Latvijas apstākļos ar pensijām ko maksā valsts vadība, nopirkt visas nepieciešamās zāles uzreiz nav iespējams. Protams arī ar ātro kredītu palīdzību tiek segti ārstniecības iestāžu radītie izdevumi. Reti kuram pensionāram ir uzkrāti kādi iekrājumi un kad cilvēkus piemeklē kāda negaidīta kaite protams, ka bez finanšu līdzekļiem neiztikt. Pati ātrākā un ērtākā iespēja, kā tikt šādās situācijās pie finanšu līdzekļiem, ir pieteikums ātrajam kredītam.

Pirmais kredīts bez procentu maksas


Latvijā gandrīz visi ātro kredītu izsniedzēji pirmo kredītu izsniedz bez procentu un komisijas maksas. Tas nozīmē, ka par kredīta izmantošanu nebūs jāmaksā, tas tiek izsniegts bez maksas, bet tas nenozīmē, ka kredīta summa tiek izsniegta bez maksas, tāpat vien. Izsniegtā kredīta summa jebkurā gadījumā būs jāatmaksā aizdevējam noteiktajā datumā. Tomēr par kredīta izmantošanu pirmajā reizē nebūs jāmaksā.