ceturtdiena, 2015. gada 2. jūlijs

Kam pievērst uzmanība pirms pieteikšanās kredītam

Kam Jums jāpievērš uzmanība pirms pieteikšanās kredītam: Pirms Jūs piesakāties kredītam, izlasiet rūpīgi tā līgumu un tikai tad, ja Jūs piekrītat kredīta noteikumiem un nosacījumiem, piesakieties tam. Kad tas ir izdarīts, Jūsu kredīta summa tiks tieši pārskaitīta uz Jūsu bankas kontu. Tas viss tiek darīts bez vajadzības apmeklēt vai pat runāt ar aizdevēju. Tas ir ļoti ērti.

Pievērsiet uzmanību saņemšanai


Visbiežākie šo kredītu atbilstības kritēriji ir tas, ka Jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam, Jums noteikti ir nepieciešams darbs ar patstāvīgiem ienākumiem, kā arī Jums ir nepieciešams aktīvs bankas konts, kur saņemt kredīta summu un ir jābūt ar labu kredītvēsturi. Ja Jūs atbilstat visiem šiem kritērijiem, Jums ir tiesības pieteikties un saņemt šos kredītus bez jebkādiem sarežģījumiem.

Pievērsiet uzmanību summām un procentiem


Uzziniet, cik daudz Jums būs jāmaksā par kredītu, pirms Jūs tam piesakāties. Jums var būt nepieciešami 200 EUR, taču aizdevējs varētu iekasēt par to 30 EUR maksu, lai piešķirtu Jums šo naudu. Šāda kredīta procentu likme varētu būt līdz pat 100 % gadā. Ja Jums gadītos kavēt kredīta atmaksu, Jums var nākties segt vēl augstākas kredīta izmaksas un kavējuma maksas.

Pirms pieteikuma aizpildīšanas, pārbaudiet aizdevēja uzticamību. Meklējiet atsauksmes par aizdevēju, lai pārliecinātos, ka Jūs saņemsiet labu pakalpojumu līmeni. Tāpat rūpīgi izlasiet kredīta noteikumus, pirms Jūs piekrītat tiem.