ceturtdiena, 2015. gada 27. augusts

Ātrākais veids, kā iegūt naudu vai...

Tie, kuri ir iepriekš izmantojuši ātros kredītus, Jums pateiks, ka tā var būt bīstama finansiālā situācija, jo īpaši, ja Jūs nopelnāt tikai pietiekami daudz naudas, lai samaksātu par visiem mājsaimniecības izdevumiem. Lai gan tas ir ātrākais veids, kā iegūt naudu, kad Jums tā ir steidzami nepieciešama, tas ir arī ātrākais veids, kā ieslīgt parādos.

Tas ir tāpēc, ka lielākā daļa ātro kredītu aizdevēju sniedz Jums lieliskus un vilinošus kredītu piedāvājumus, bet pēc tam piemēro nesamērīgi augstas procentu likmes, kad Jūs nespējat atmaksāt kredītu. Turklāt tas, ka šie kredīti tiek piešķirti tikai uz īstermiņa periodu, nepalīdz Jums atļauties atmaksāt kredītu. Tā vietā, tas liek Jums ņemt vēl vienu kredītu, lai nomaksātu pirmo kredītu vai lūgt pagarinājumu, ko aizdevējs laimīgi apstiprinās ar lielākiem procentiem, protams.

Ja Jūs esat izņēmis ātro kredītu un Jums ir grūti to atmaksāt noteiktajā laikā, Jūs noteikti vēlaties uzzināt, kā atmaksāt kredītu, nepiesakoties citam kredītam. Ir tiešām daudz lietu, ko Jūs varat darīt, lai uzlabotu savu finansiālo situāciju un atbrīvotos no ātro kredītu važām.

Pirmkārt, Jūs varētu pastrādāt virsstundas. Ja Jūs to jau nedarāt, Jūs varat palūgt savam darba devējam, vai Jūs varat strādāt dažas stundas ilgāk katru dienu. Papildus ienākumi, ko Jūs saņemat no virsstundu darba, var palīdzēt Jums ērti nomaksāt savu kredītu.

Jums vienkārši ir jāatliek nopelnītā summa no virsstundām, lai atmaksātu kredītu. Lai to izdarītu, Jums ir nepieciešams noteikt, cik stundas Jums ir nepieciešams strādāt, lai nomaksātu visu kredīta summu. Tomēr, Jums ir jāpārliecinās, ka Jums atliks laiks sev un savai ģimenei un Jūs joprojām varēsiet baudīt darba un privātās dzīves līdzsvaru.

Ja Jūsu darba devējs nevar atļauties dot Jums virsstundas, Jūs varat atrast citu papildus darbu pirms vai pēc darba, lai palielinātu savus ienākumus. Jūs varat piedāvāt auklēt savu draugu un ģimenes bērnus vai izvest pastaigāto suņus.