trešdiena, 2016. gada 16. marts

Kredītlīnijas iespējas

Uzradušies kādi neatliekami pirkumi, kuriem nepieciešama nauda? Kaut kāda ieplānota iecere, kurai nepieciešama lielāka naudas summa, nekā var atļauties? Kredītlīnija ir lielisks risinājums šādos gadījumos! Iespējams, vēlaties summu izmantot pakāpeniski, pa daļām, arī tādos gadījumos šī kredītlīnija ir piemērota jums.Nevienam nav patīkami gaidīt vai pildīt bezgalīgi garas lapas, lai dabūtu nepieciešamo naudas summu, tāpēc kredītlīnijas izveidotāji ir parūpējušies – saņemt kredītlīniju ir vienkārši un veicami pāris soļos.

Vispirms nepieciešams aizpildīt kredītlīnijas pieteikumu. Kad tas būs izdarīts un pieteikums iesniegts, neilgā laikā ar jums sazināsies klientu konsultants jeb aizdevēja darbinieks, lai spētu vienoties par tālākajām darbībām. Pēc tam jāparaksta kredītlīnijas līgums; to var darīt arī internetā. Pēc līguma noslēgšanas nauda būs pieejam kontā uzreiz, un jūs varēsiet īstenot savas ieplānotās ieceres.

Kas ir nepieciešams, lai šo naudas summu saņemtu?

Ja esat Latvijas pilsonis, kurš ir sasniedzis vismaz astoņpadsmit gadu vecumu, tad jūs jau nemanot esat izpildījis divus kredītlīnijas saņemšanas nosacījumus. Nepieciešams būs personīgs bankas konts. Ja iepriekš ir bijuši kredīti, tad jābūt pozitīvai kredītvēsturei – nekādu laikus nenomaksātu parādu. Vajadzīgi regulāri ienākumi mēnesī un kopējie ikmēneša kredītmaksājumi nedrīkst pārsniegt 30% no kopējiem ikmēneša ienākumiem

Kā notiek kredītlīnijas atmaksa?

Tā sākas pēc aizdevuma izmantošanas termiņa beigām. Tātad, ja, piemēram, klients 2016. gada 1. martā noformē kredītlīniju uz vienu gadu, tad viņš kredītlīniju var izmantot pēc saviem ieskatiem. Kredītlīnijas summas ir dažādas un pieejamās priekš aizņemšanās ir atkarīgas no klienta maksātspējas.

Atmaksas grafiks ir atkarīgs no līgumā noteiktā maksimālā kredītlimita un atmaksas termiņa un atlikušā izmantotā kredītlimita lieluma aizdevuma izmantošanas termiņa beigās.
Kredītlīnijas līgums tiek izbeigts pēc tam, kad klients ir atmaksājis visu izmantoto aizdevuma summu un samaksājis procentus un jebkuru summu, kura tika atrunāta.

Taču, pirms izvēlaties īstenot savu ieceri vai kā savādāk iztērēt naudas summu, rūpīgi izvērtējiet savas iespējas atmaksāt šo kredītu.