trešdiena, 2016. gada 9. marts

Mogo.lv auto līzings

Mogo.lv auto līzings ir viens no labākajiem risinājumiem jauna auto iegādei un palīdzēs jums nokārtot formalitātes ar visiem dokumentiem, kas ir saistīti ar šo aizdevumu. Jums pašiem nekas nebūs jādara. Mogo.lv ar veiksmīgiem panākumiem darbojās Latvijā sen un nu jau kādu laiku piedāvā saviem klientiem saņemt arī auto līzingu.
Attēls: ta.lv

Mogo.lv aizdos naudu automašīnas iegādei pret auto ķīlu līdz pat 90% no auto vērtības. Parasti šo aizdevumu var nokārtot vienas dienas laikā. Mogo.lv auto līzings ir ļoti izdevīgs piedāvājums tiem klientiem, kuriem ir pieklājīgi ienākumi un, ,kuri jau sen ir lolojuši cerības iegūt jaunu automašīnu.

Auto līzings nav piemērots tiem, kuri nespēs atmaksāt aizdevumu. Tikai pie mogo.lv tev ir lieliska iespēja saņemt naudas summu no 200 EUR līdz pat 15.000 EUR uz laika posmu līdz 72 mēnešiem. Tas ir 6 gadi. Protams, ja ir iespēja apmaksāt summu ātrāk, tad to var darīt un par šo iespēju nav papildus komisijas maksas un nav nekādu līguma sodanaudas. Taču es iesaku, lai samazinātu procentu kopējo daudzumu, censties klientiem aizņemties uz pēc iespējas īsāku laika posmu, atceroties to, ka jo īsāks laika posms uz, kuru aizņemsies, jo lielāks ikmēneša maksājums.

Tas ko daudzi klienti neņem vērā aizņemoties pie mogo.lv ir tas, ka iegādājoties automašīnu ir jārēķinās ar papildus izdevumiem katru mēnesi. Automašīna ir jāapdrošina, jāveic tehniskās apkopes, jālej degviela kā arī reizi gadā ir jāiziet tehniskā apskate un jānomaksā ceļa nodoklis.

Kas jāņem vērā, lai varētu saņemt mogo.lv auto līzingu?

Tev ir jābūt Latvijas republikas iedzīvotājam un bez nekādām kredītu saistībām pie citiem aizdevumu vai līzingu izsniedzējiem. Tev ir jābūt vismaz 18 gadus vecam un jāstrādā patstāvīgā darbā ar oficiāliem ienākumiem, jo neoficiālie ienākumi pie mogo.lv netiek ņemti vērā. Auto pārdevējs var būt gan privātpersona, gan arī juridiska persona. Lai saņemtu mogo.lv auto līzingu, taviem ienākumiem ir jābūt virs minimālās summas Latvijā. Auto līzingu nevar saņemt imigranti un ārzemnieki. Latvieši, kuri dzīvo un strādā ārzemēs arī nevar pieteikties šim auto līzingam.

Viss, kas ir jādara līzinga ņēmējam, ir jāsamaksā tikai pirmā iemaksa un nu tu jau droši vari doties izbraukumā ar savu jauno auto, kur vien tev sirds kāro. Mogo.lv auto līzings ir izsniedzis aizdevumu jau vairāk kā simtiem tūkstošu klientiem un ar pozitīvām atsauksmēm no klientiem un lieliskām rekomendācijām veiksmīgi attīstās Latvijas tirgū.

Lai saņemtu auto līzingu tev ir nepieciešami šādi dokumenti. Pase vai ID karte, un motivācija saņemt auto līzingu. Tātad, lai tiktu pie šī te auto līzinga tev būs jāaizpilda aizdevuma pieteikums internetā, jāparaksta aizdevuma līgums, jānoformē dokumenti CSDD. Kad esi izvēlējies auto, tad piesakies aizdevumam sev tīkamākajā veidā. Tu var aizpildīt mogo.lv majaslapā auto līzinga pieteikuma anketu vai zvanot pa tālruni 66900900, kā arī jums piedāvās iespēju vērsties jebkurā mogo.lv klientu apkalpošanas centrā.

Mogo.lv darbojas Latvijas pilsētās, Rīgā, Liepājā, Daugavpilī, Valmierā, Jēkabpilī, Talsos, Jelgavā. Minēju tikai dažas, jo pilnu sarakstu varēsiet atrast pie mogo.lv.

Tātad pēc reģistrācijas, auto līzinga summa tiks pārskaitīta auto dīlerim vai privātpersonai pārdevējam un tu varēsi sēsties pie jaunā auto stūres tajā pašā dienā.

Neņem kredītu, ja tev nav skaidri zināms, ka tiešām spēsi to atmaksāt. Protams atceries, varbūt ir labāk nopirkt mazliet lētāku automašīnu, kuru būs vieglāk izmaksāt nekā beigās palikt bez braucamā dēļ maksāt nespējas.