trešdiena, 2016. gada 13. aprīlis

Papildus summu pie esoša kredīta

Šāds jautājums var būt diezgan aktuāls, īpaši dažās situācijās kas atgadās pēkšņi un liek jums meklēt papildus līdzekļus. Nestandarta situācijas var prasīt nestandarta risinājumus. Ne vienmēr ir iespējams izplānot to kas notiks nākamajā dienā.

Gadās situācijas, ka esat jau saņēmis kredītu no kādas iestādes, bet rodas nepieciešamība pēc papildus summas. Šādās situācijās jūs varētu sākt meklēt citu aizdevēju, lai saņemtu vēl vienu aizdevumu, bet tās ir citas saistības un šādi var rasties jau citas problēmas. Ņemot vairākus aizdevumus vienlaicīgi jūs riskējat nonākt kredītu gūstā, no šādas situācijas var būt ļoti sarežģīti izkļūt.

Pirms ņemt citu aizdevumu, būtu jāiepazīstas ar esošā aizdevēja piedāvātajām iespējām. Vairāki Latvijas aizdevēji piedāvā iespējas papildināt jūsu esošo aizdevumu ar papildus summu. Tas nav piedāvājums kuru būtu jāuzskata par pašsaprotamu. Lielākā daļa aizdevēju neatļauj ņemt citu summu kamēr neesat nokārtojis esošās saistības, bet ir pieejami citi varianti.

Ja jūsu aizdevuma summa nesastāda jūsu aizdevēja uzrādīto maksimālo summu kuru varat aizņemties, tad šie aizdevēji var jums atļaut paņemt papildus summu, summu kas kopā ar esošo aizdevumu nepārsniedz jūsu maksimāli pieļaujamo aizdevuma summu. Aizdevēji saviem pastāvīgajiem klientiem piedāvā, pēc noteikta aizdevumu skaita atmaksas, parasti jau ņemot otro, palielina jūsu kredīta limitu. Šādā situācijā varat papildināt aizdevumu, bet jāatceras, ka ne visi aizdevēji piedāvā pārcelt atmaksas termiņu attiecībā, pret šo papildus aizdevumu. Parasti, atmaksas datums nemainās un tas ir jāņem vērā pieņemot šo lēmumu.