otrdiena, 2016. gada 28. jūnijs

Patēriņa kredīts bez ķīlas

Mums katram ir mērķi, ko gribam sasniegt un sapņi, ko vēlamies piepildīt. Lai tas notiktu, būtiski ir ticēt, uzdrīkstēties un attiecīgi rīkoties. Tomēr mēs dzīvojam materiālā pasaulē, tādēļ nereti jaunu virsotņu iekarošanai gluži vienkārši pietrūkst mazliet līdzekļu. Šādas situācijas var atrisināt vairākos veidos.

Pirmais scenārijs ir meklēt papildu darba iespējas, pārskatīt budžetu – vārdu sakot, darīt visu, lai iegūtu nepieciešamos līdzekļus ieceres īstenošanai. Tomēr nereti tas var izrādīties ļoti laikietilpīgs process, sevišķi, ja nepieciešamā naudas summa ir salīdzinoši liela. Piemēram, Tu sapņo par vasarnīcas labiekārtošanu, un šim mērķim vajadzīgi 1500 EUR. No sava budžeta ik mēnesi Tu tam vari atvēlēt 150 EUR. Jautājums – cik ilgi Tev vēl jāgaida līdz komforta pilnām brīvdienām vasarnīcā? Pietiekami, vai ne? Turklāt – vajadzīgs milzīgs gribasspēks neatmest visam ar roku jau pēc pāris mēnešiem.

Scenārijs numur divi. Šķietami vienkāršāks, ātrāks, bet arī riskantāks. Tā pati vasarnīca, tas pats sapnis. Tā pati naudas summa, kuras bankas kontā pagaidām vēl nav…, bet… varētu būt, ja vien Tu izlemtu par labu kādam aizdevumam, ko ērti var noformēt internetā. Ilgtermiņa ātrais kredīts internetā pieejams dažu tūkstošu apmērā, bet jāapmaksā vairāku mēnešu laikā. Aizdevuma summas un termiņi pie dažādiem aizdevējiem ir atšķirīgas, tāpēc svarīgi apsvērt dažādus variantus un izvēlēties piemērotāko. Noformējot aizdevumu 1500 EUR apmērā un ik mēnesi tā atmaksai atvēlot 150 EUR, to atdosi apmēram 15 mēnešu laikā. Taču – iekārtota vasarnīca Tavā rīcībā būs daudz ātrāk. Protams, par ātrumu būs jānorēķinās ar procentu maksājumiem.

Atbildīgu kredītņēmēju fakts par aizdevuma esamību un pienākums segt ikmēneša maksājumu, noteikti motivēs. Tomēr – ātrie aizdevumi ir atbildība, sevišķi, ja ātrais kredīts internetā noformēts uz ilgāku laika posmu. Vienmēr pastāv risks, ka radīsies grūtības ar aizdevuma atmaksu.
Vai teiciens ‘’kas neriskē, tas nevinnē’’ vienmēr ir patiess, jālemj katram pašam.

Kādi ir risinājumi?

No sapņiem un iecerēm atteikties nevajag, taču Tu rīkosies gudri, ja apsvērsi visus iespējamos variantus, kā sasniegt vēlamo rezultātu. Ja izlem ieceri īstenot bez aizdevumu ņemšanas, apbruņojies ar pacietību un ceļā izmanto mazas viltības – piemēram, atver krājkontu, lai sūri krātā nauda kādā negaidītā situācijā netiktu iztērēta citur.

Bet, ja domā, ka Tev var palīdzēt ātrie kredīti:

  • Izvēlies piemērotāko aizdevumu. Internetā pieejami dažāda apmēra ātrie aizdevumi, turklāt, bez lieku formalitāšu kārtošanas;
  • Piesakies kredītam. To iespējams izdarīt jebkurā ērtā laikā, pat neizejot no mājām… vai vasarnīcas;
  • Gaidi lēmumu par kredīta piešķiršanu. Ja aizdevumam pieteiksies kredītdevēja darba laikā, pieteikums tiks izskatīts nekavējoties;
  • Pozitīva lēmuma gadījumā saņem naudu savā bankas kontā vien dažu minūšu laikā.

Lai kādi būtu arī Tavi sapņi, nebaidies tos īstenot, taču dari to gudri. Uzzināt vairāk.