sestdiena, 2016. gada 1. oktobris

Cik labi ir ātrie aizdevumi?

Mēs dzīvojam tehnoloģiju laikmetā un to sniegtās iespējas būtiski ietekmē mūsu ikdienu. Ja nepieciešams aizņēmums, tas meklējams ne tikai bankā – šobrīd pieejami arī ātrie kredīti internetā, kas ļauj vēlamo naudas summu saņemt ātri un vienkārši – vien dažu minūšu laikā.

Ātrie aizdevumi – mīti un patiesība

Ātrie kredīti ir plaši apspriesta tēma – šķiet, par to viedoklis ir katram, arī tiem, kas nekad nav noformējuši nevienu aizdevumu. Tomēr ne vienmēr visi pieņēmumi, ko nākas dzirdēt, ir patiesi – bieži vien nākas saskarties ar dažādiem mītiem, piemēram:
 • Ātrie aizdevumi ir neizdevīgi. Šobrīd ātro kredītu piedāvājums ir ļoti daudzveidīgs. Lai pievilinātu klientus, aizdevēji piedāvā dažādus izdevīgus noteikumus. Šo iemeslu dēļ iespējams atrast piedāvājumu, kas būs izdevīgākais tieši Tavā situācijā;
 • Tos ir grūti atmaksāt. Ātrie kredīti pieejami uz dažādiem termiņiem – no viena mēneša līdz vienam vai pat diviem gadiem. Tiesa, pirms kredīta noformēšanas svarīgi izvērtēt savas iespējas atmaksāt to laikā;
 • Pieejamās summas ir ļoti mazas. Patiesībā internetā pieejami dažāda apmēra ātrie aizdevumi. Pieejams gan 50, gan 1500 eiro vērts ātrais kredīts internetā – atkarībā no vajadzības. Tomēr svarīgi savas vēlmes saskaņot ar iespējām un neaizņemties vairāk, kā nepieciešams.

Kā atrast uzticamu aizdevēju?

Ja aizdevumam piesakies pirmo reizi, ieteicams veltīt mazliet laika, lai atrastu piemērotāko risinājumu. Izvēloties aizdevēju, vērts pievērst uzmanību trīs faktoriem:

 • Cik drošs un citu kredītņēmēju novērtēts ir konkrētais kredītdevējs;
 • Vai aizdevējs ir saņēmis īpašo licenci ātro kredītu izsniegšanai;
 • Cik saprotami ir līguma nosacījumi

Kā izvēlēties piemērotāko aizdevuma summu?

Salīdzinoši vienkāršā kredītu noformēšana nereti rada vilinājumu veikt spontānu aizdevuma noformēšanu vai aizņemties vairāk kā nepieciešams. Tomēr, lai nerastos grūtības ar aizdevuma atmaksu, svarīgi:

 • Izvērtēt kredīta nepieciešamību;
 • Aizņemties tikai tik, cik vajadzīgs. Piemēram, ja nepieciešami 50 eiro steidzama rēķina atmaksai, nevajadzētu pie reizes paņemt vēl papildu naudu tirdzniecības centra apmeklējumam vai citiem tēriņiem, kas noteikti var pagaidīt;
 • Apsvērt, vai aizdevumu tik tiešām spēsi atmaksāt līgumā noteiktajā termiņā.
Trīs soļi līdz kredītam
Ja esi izlēmis izmantot ātro kredītu, reģistrējies aizdevēja mājaslapā un piesakies aizdevumam. To var izdarīt, veicot trīs vienkāršus soļus:
 • Reģistrējoties, norādi precīzu informāciju par sevi;
 • Apstiprini lietotāja profila izveidi, uz aizdevēja bankas kontu nosūtot reģistrācijas maksu. Visbiežāk šī summa ir tikai 0,01 eiro;
 • Pēc veiksmīgas reģistrācijas vari pieteikties aizdevumam, norādot vēlamo aizdevuma summu un atmaksas termiņu.
Ja kredītam pieteiksies aizdevēja darba laikā, pieteikums tiks izskatīts jau pavisam drīz. Pozitīva lēmuma gadījumā ātrais kredīts internetā būs Tavā rīcībā vien dažu minūšu laikā, un varēsi to tērēt pēc saviem ieskatiem. Tomēr atceries par atbildīgu aizņemšanos!