piektdiena, 2016. gada 25. novembris

Aizdošana paziņām un draugiem

Dažādās situācijās mums var būt vairākas iespējas kā tās atrisināt. Ja situācijai ir finansiāls raksturs tad mēs meklējam iespējas tās risināt aizņemoties naudu vai kā citādi gūstot papildus līdzekļus. Ja nauda ir nepieciešama ātri, tā ir jāaizņemas. Ir ļoti daudz iespēju kur un kā saņemt kredītu. Ātrie kredīti, patēriņa kredīti un citi, līdzīgi, aizdevumi. Taču viens aizdevuma veids ir pastāvējis krietni ilgāk par ātrajiem kredītiem. Tā ir aizņemšanās no draugiem un paziņām.

Bieži, cilvēki nevēlas ņemt kredītu tieši principu dēļ. Nevēlamies šādas saistības. Pārāk daudz neveiksmīgu stāstu ir dzirdēti un nevēlamies ar to riskēt. Šādos gadījumos mēs vēršamies pie mums tuvajiem cilvēkiem un lūdzam palīdzību. Attiecības var būt ļoti dažādas, vienam cilvēkam jūs zināt, ka varat paprasīt, citam nav vērts, jo pat neapsvērs iespēju aizdot.

Mums katram ir izvēle aizdot vai nē, tāpat kā izvēle lūgt vai nē. Aizņemties no draugiem var būt ļoti riskanti. Nauda ir viegls veids kā sabojāt ļoti labas attiecības. Ja lūdzat naudu radiem vai draugiem, jums jāsaprot, ka šādi varat uzlikt papildu spiedienu uz šo cilvēku. Sev tuvam cilvēkam ir daudz grūtāk atteikt. Taču lēmums ir jūsu. Piespiest mūs jūs nevar neviens, lai cik tuvs draugs, jūs varat atteikt.

Aizdodot naudu radiem, draugiem, varētu teikt, tiek ieķīlātas jūsu attiecības. Ja aizdevuma atmaksa kļūst par smagu un ilgu procesu, abas puses būs neapmierinātas, aizdevējs jutīsies piekrāpts. Pat ja jums tas nesagādā bezmiega naktis, jūsu attieksme pret šo cilvēku var kardināli mainīties. Zemapziņai ir ļoti liels spēks. Paši to neaptverot varam mainīt savu izturēšanos un attieksmi pilnīgi pretēji pierastajam.