otrdiena, 2017. gada 7. februāris

Nekādu kreditēšanas formalitāšu

Piesakoties ātrajam kredītam, aizņēmējiem nav jāizpilda nekādas kredīta formalitātes. Pieteikšanās process pilnībā noris internetā un to var pabeigt jau desmit minūšu laikā. Kredītam nav nepieciešama arī ķīla, tādēļ kredīts parasti tiek apstiprināts, balstoties uz aizņēmēja maksātspēju.

Nesen veiktā pētījumā tika pierādīts, ka lielākā daļa kredītu apvienošanas pieteikumu tika saņemti martā. Lielākā daļa aizņēmēju bija pieteikušies vairākiem kredītiem ap Ziemassvētkiem, kā arī izmantoja kredītkartes pirkumu veikšanai, tādēļ tie pēc tam nespēja atmaksāt visus kredītus un nācās tos mēģināt apvienot vienā.

Cilvēkiem, kam ir ierobežoti ienākumi un nepieder vērtīgi īpašumi, bieži rodas finanšu problēmas, jo tiem nav pietiekami daudz naudas, lai segtu visus ikmēneša maksājumus. Viņi bieži vien nevar izmantot patēriņa kredītus vai kredītus pret ķīlu ar zemām procentu likmēm, jo viņiem nav īpašuma, ko ieķīlāt kredīta saņemšanai. Izvērtējot šādu situāciju, daudzi aizdevēji tagad ir sākuši piedāvāt kredītus, kas sniedz aizņēmējiem finanšu palīdzību, balstoties tikai uz aizņēmēja maksātspēju un ienākumiem. Tie tiek dēvēti par ātrajiem kredītiem. Šie pakalpojumi ir īpaši izstrādāti, lai sniegtu palīdzīgu roku visiem tiem aizņēmējiem, kas vēlas īsā laikā saņemt kredītu bez ķīlas.