pirmdiena, 2017. gada 20. marts

Svētku izdevumu optimizēšana

Viens padoms ir plānot, cik daudz naudas Jūs vēlaties tērēt katrai personai Jūsu sarakstā. Starp citu, ja Jums vēl nav saraksta ar cilvēkiem, kam Jūs plānojat iegādāties dāvanas, izveidojiet to. Tas būs noderīgi tikai gadījumā, ja Jūs dodaties iepirkties un atrodat lielisku dāvanu; Jums būs lielāka iespēja izplānot, kam tā būtu ideāla un varbūt Jūs varat iegādāties to ilgi pirms svētku sākuma.

Tas ļauj Jums izmantot izpārdošanas un īpašos piedāvājumus visa gada garumā. Jūs droši vien jau zināt, ka daudzi veikali piedāvā izpārdošanas pa cikliem. Tas nozīmē, ka, ja Jums ir zināms, kam Jūs gatavojaties iegādāties dāvanas un jūs zināt, ko jūs vēlaties iegādāties, Jūs varat droši iegādāties ietas, kas ir izpārdošanā. Bet tas ir tikai tad, ja Jūs plānojat laicīgi.

Nevajadzētu izmantot kredītkarti. Vislabāk ir izmantot skaidru naudu. Sadaliet naudu pa aploksnēm ar cilvēku vārdiem, kam Jūs iegādāsieties dāvanas. Tā Jūs nepārtērēsiet noteikto summu.
Tad, dodoties uz veikaliem, Jūs ņemsiet līdzi tikai noteikto summu par pirkumiem. Ir ļoti svarīgi ievērto iepriekš aprēķinātās summas. Ja Jūs varat atrast dāvanu par zemāku summu, kā Jūs esat atvēlējis, tas ir lieliski.

Paturiet prātā, ka Jūs pērkat dāvanas citiem. Ir ļoti viegli aizmirsties un iegadāties preces sev. Tas var izraisīt naudas trūkumu dāvanu iegādei cilvēkiem Jūsu sarakstā.

Ja Jums ir hobijs vai kāda prasme, Jūs varat apsvērt iespēju pagatavot dāvanas. Galvenais šādu dāvanu pagatavošanai ir sākt laicīgi.

Šie vienkārši padomi ir tiešām ļoti efektīvi, ja runa ir par neiekļūšanu parādos svētku sezonā. Svētku sezonai ir jābūt bez stresa un jābūt līksmības pilnai. Mums nevajadzētu bīties no tās katru gadu un nožēlot par to, ko mēs tērējam par saviem mīļajiem. Ar budžetu un laicīgu plānošanu, mēs varam izvairīties no finanšu sarežģījumiem svētku laikā un pēc tiem.