pirmdiena, 2017. gada 22. maijs

Cik maksā gada pārskata sagatavošana?

Cik maksā gada pārskata sagatavošana ir labs jautājums, jo tādu uzdod daudzi, kuri rūpējās lai viņu uzņēmums lieki nepārmaksātu. Katram uzņēmējam ir pazīstama nepieciešamība pēc grāmatvedības pakalpojumiem. Šī nepieciešamība var būt atšķirīga dažādiem uzņēmumiem, jo tā lielums un darbības veids var ietekmēt grāmatvedības apjomu, bet kopumā, grāmatvedība ir visur. 

Grāmatvedības cenas un gada pārskata sagatavošanas cenas ir atkarīgas no uzņēmuma lieluma jeb ienākošajiem un izejošajiem rēķiniem, ko grāmatvedim būs jāapstrādā. Jo vairāk rēķinu, jo lielākas izmaksas.

Gada pārskata sagatavošana ir ļoti nozīmīgs grāmatvedības aspekts kuru drošāk ir uzticēt profesionāļiem nevis censties pašiem to izprast un sagatavot pareizi, atbilstoši prasībām. Ja vēlamies iegādāties gada pārskata sagatavošanu kā ārpakalpojumu no kādas grāmatvedības firmas, mums ir jārēķinās ar attiecīgām izmaksām, īpaši tad, ja šis ir vienīgais pakalpojums kuru iegādājamies.

Daudzi grāmatvedības ārpakalpojumu sniedzēji piedāvā iespēju iegādāties šo pakalpojumu par noteiktu samaksu, kamēr citi, tam piemēro individuālu cenu. Vidēji, varam rēķināts ar summu tuvu pie 100 Eiro, taču varam to iegūt arī par krietni lētāku samaksu. Daudzi uzņēmumi nosaka cenu šim pakalpojumam kā viena mēneša maksu par ārpakalpojumiem, bet tiek noteikts arī ka summa nevar būt mazāka par, piemēram, 70 Eiro.

Šī pārskata sagatavošanas cena ir atkarīga no daudziem faktoriem un attiecīgās firmas tos ņems vērā nosakot summu kura jums būs jāmaksā. Šī summa var būt fiksēta, bet var arī pakļauties iespējām to nokaulēt vai koriģēt atbilstoši jūsu vēlmēm un iespējām. Izvēloties pakalpojumu sniedzēju, jums ir iespējas iepazīties ar cenu politiku un izvērtēt savas iespējas, tāpat, jūs varat noskaidrot izmaksas un izlemt vai šī ir īstā iestāde jūsu vajadzību apmierināšanai.