pirmdiena, 2017. gada 22. maijs

Crediton.lv patēriņa kredīts

Crediton.lv ir viens no uzņēmumiem kas nodarbojas ar kredītu izsniegšanu Latvijas Republikas iedzīvotājiem. Šis uzņēmums piedāvā dažādus aizdevumu veidus un arī to saņemšanas iespējas ir gan uz bankas konta gan skaidrā naudā. Ja vajag ātro kredītu, tad variet apsvērt Crediton, jo viņi šādus kredītus aizdod. Ir arī citi piedāvājumi, ja ātrais kredīts neinteresē.

Aizdevējam Crediton.lv ir tiesības ievākt datus no trešajām personām par kredītņēmēja maksājumu vēsturi citās kredītiestādēs, kā arī sniegt šādu informāciju trešajām personām. Informācija var tikt pārbaudīta parādu piedziņas kompānijās un valsts atbildīgajās institūcijās.

Patēriņa kredīts ir aizdevuma veids, kuru plašā klāsta piedāvā saņemt gan banku, gan nebanku aizdevēji. Lai gan banku aizdevēji seko līdzi laikam un cenšas savus piedāvājumus padarīt elastīgākus un modernākus, cilvēki biežāk vēršas pie nebanku aizdevējiem, pateicoties pāris lieliem plusiem to piedāvājumos.

Protams, visi zina par baismīgajiem parādu piedzinējiem, taču vissliktāk ir tad, ja ar to viss nebeidzas. Patēriņa kredīts, tāpat kā visi kredīti, aizdevējam saistās ar zināmu risku, tādēļ bieži vien papildus tam, ka nodrošināt patēriņa kredītu ar mēnešalgu, kredītdevējs pieprasīs kādu ķīlu, kas jūsu īpašumu nostāda pavisam īstās briesmās. Šādos gadījumos ļoti rūpīgi jāapdomā, vai patēriņa kredīts jums vispār nepieciešams, jo risku - un īstenībā daudz lielāku, nekā banka - uzņematies arī jūs.

Patēriņa kredīts no nebanku aizdevēja:

  • Ir pieejams, atrodoties jebkurā vietā, kurā ir iespēja pieslēgties internetam vai izmantot mobilo telefonu.
  • Aizdevuma pieteikšana un noformēšana aizņem vien dažas minūtes laika.
  • Nauda jūsu kontā nonāk 1 stundas laikā
  • Tiek piedāvātas dažādas akcijas, kas ļauj aizņemties izdevīgi, vai pat nemaksājot procentus un komisijas maksu.

Lai gan nebanku aizdevēji piedāvā kredītu noformēt ātri un vienkārši, lai rūpētos par klientu labklājību un pārliecinātos, ka aizdevumu spēsiet atmaksāt bez liekām problēmām, katrs aizdevējs izvērtē klienta finansiālo situāciju un piešķir aizdevumu vienīgi tad, ja atbilstat visiem aizdevēja izstrādātajiem kritērijiem.

Crediton.lv kredītu var apmaksāt pirms termiņa, trīs darba dienas iepriekš par to informējot aizdevēju un saskaņojot apmaksājamo kredīta summu. Iespējama arī atteikšanās no kredīta, 14 dienu laikā no līguma noslēgšanas dienas iesniedzot šādu lūgumu. Tādā gadījumā 30 dienu laikā no iesnieguma brīža jāapmaksā pilna kredīta summa un komisija, kas aprēķināta par faktisko kredīta lietošanas laiku.

Crediton.lv patēriņa kredītu iespējams pagarināt. Tādā gadījumā tiek noteikts jauns atmaksas termiņš un jāveic pagarinājuma maksa, kas saskaņota ar aizdevēju.