piektdiena, 2018. gada 3. augusts

Par aizņemšanās iespējām

Ja Jums ir vajadzīgs kredīts un esat drošs par tā atmaksu, kredīts pret ķīlu var palīdzēt īstajā brīdī!

Kuri ātrie kredīti saņemami ar negatīvu kredītvēsturi?

Diemžēl, neviena kredītkompānija Latvijā neizsniedz ātros kredītus klientiem ar negatīvu kredītvēsturi. Noteikumos minētais aizliegums saņemt kredītus klientiem ar negatīvu kredītvēsturi ir spēkā. Tomēr tad, kad negatīvais kredīts tiek atmaksāts un Jūsu kredītvēsture, var uzskatīt, ka uzlabojas un kompāniju uzticība atjaunojas, nelielus aizdevumus varēsiet saņemt.

Kāpēc?


  • Izdevīgi – pirmais kredīts bez maksas!
  • Ātri - saņemiet naudu laikā.
  • Ērti – plašas iespējas kredīta atgriešanā un termiņa pagarināšanā

Viens, divi un trīs!

Latvijas kredītkartes, kad vajag kaut kur uzskaitīt kredītu:


  1. Debetkartes - VISA, Maestro
  2. Jauniešu kartes - VISA kartes, VISA Classic
  3. Klasiskās kredītkartes - VISA Classic, MasterCard
  4. Kredītkarte pirkumiem internetā - VISA
  5. Prestižās kredītkartes - VISA Gold, MasterCard
  6. Ekskluzīvās kredītkartes - VISA Platinum, American Express

Ātrie kredīti bez ķīlas piedāvā visdažādākās summas, atkarībā no Jūsu vēlmēm un iespējām atmaksāt. Līdz ar to vairs nav jāuztraucas, ka pēkšņi pietrūks naudas un būs jāmeklē, kur aizņemties. Saprātīgi paņemti ātrie kredīti var tikai palīdzēt atrisināt situācijas – apmaksāt ikdienas tēriņus vai rēķinu, nopirkt kādu preci vai iztērēt citiem mērķiem.

Ātrie kredīti bez ķīlas piedāvā dažādas priekšrocības salīdzinājumā ar banku aizdevumiem. Jau minētie dažādie kredītu lielumi ir viens no plusiem, jo kurš gan vēlētos veltīt veselu dienu, lai aizņemtos 200 EUR. Ātrie kredīti bez ķīlas ir saņemami ļoti ātri – pat 15 minūšu laikā, ja esat jau aizdevēja mājas lapā reģistrēts lietotājs. Tāpat ērta ir kredīta noformēšana internetā, kas ļauj to izdarīt esot mājās, darbā vai jebkur citur. Ātrie kredīti bez ķīlas saņemami nosūtot aizdevuma pieteikumu internetā, ar sms vai piezvanot pa telefonu.

Šis aizdevums ir izdevīgs tiem, kam steidzami nepieciešama paliela naudas summa, jo tas ir ērtāk nekā citās finanšu institūcijās vai līzinga kompānijās.

Ir vērts sev uzdot jautājumu – vai man izvēlēties patēriņa kredītus, kredītlīnijas, overdraftus vai ātros kredītus internetā?

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru